Dermapen: Przebieg i skuteczność zabiegów dermapenem

dermapen

Dermapen zyskał popularność jako rewolucyjne narzędzie, stosowane coraz częściej w zabiegach kosmetycznych. Służy ono do wykonywania frakcyjnego mikronakłuwania skóry (najczęściej twarzy, ale nie tylko). Efekty po zabiegu trudno porównać z innego rodzaju metodami. Dermapen określany bywa nowoczesną alternatywą dla mezoterapii.

Zabieg dermapenem polega na delikatnym nakłuwaniu skóry igłami, co przyczynia się do stymulacji jej procesów regeneracyjnych oraz odnowę w naturalny sposób.

Specjalna technologia zapewnia niespotykane do tej pory, szybkie i mniej bolesne rezultaty. Różnorodne niedoskonałości skóry mogą zostać precyzyjnie i bezpiecznie zniwelowane. Dodatkowo po zabiegu czas rekonwalescencji znacznie się skraca oraz zmniejsza się ryzyko niepożądanych skutków ubocznych.

Tajemnica zabiegów dermapenem

Dermapen to przede wszystkim zaawansowana technologia, która kryje się w nowoczesnym urządzeniu do pielęgnacji i odnowy skóry. Podstawą urządzenia są jednorazowe, wymienne kartridże, które wyposażone zostały w pulsujące igły — najcieńsze na rynku. Wykonane zostały z molibdenu, czyli materiału stosowane do produkcji narzędzi chirurgicznych, który może być stosowany nawet u osób uczulonych na metale. Urządzenie w ciągu sekundy może wykonać ponad tysiąc delikatnych nakłuć, podając do naskórka i skóry właściwej substancje czynne. Chociaż powstają mikrourazy w skórze, to właśnie dzięki nim jest ona pobudzona i odzyskuje naturalną zdolność do naprawy, regeneracji i odbudowy. To właśnie sprawia, że zabiegi dermapenem są skuteczne i stosowane przez coraz więcej kobiet.

Substancje podawane podskórnie są dobierane indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem danej osoby. Czasami mają one na celu zregenerowanie skóry skłonnej do zmarszczek, innym razem — redukcja rozstępów czy zmniejszenie porów. Skóra pozostaje gładka, elastyczna i przyjemna w dotyku.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej