Na czym polega peeling laserowy? -

peeling laserowy

Peeling laserowy ma na celu odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidację blizn, rozstępów, rozszerzonych porów, przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Jak więc się okazuje, ma bardzo wszechstronne działanie, stąd też cieszy się coraz większą popularnością.

Peeling laserowy wywołuje zmiany skórne głęboko pod naskórkiem. Tworzy odpowiednie warunki do naturalnej regeneracji kolagenu i elastyny. Zabiegi laserem są całkowicie bezpieczne i nie wymagają specjalnego przygotowania czy znieczulenia (w przypadku osób o niskim progu bólu może być zastosowana np. maść o działaniu znieczulającym).

Nowoczesne lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej to urządzenia wielofunkcyjne. Mają możliwość dowolnego ustawiania parametrów adekwatnie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Specyfika peelingu laserowego

Peeling laserowy jest metodą znacznie precyzyjniejszą i skuteczniejszą niż zabiegi mechaniczne, np. mikrodermabrazja, lub chemiczne, np. kwasy. Pod wpływem działania lasera skóra staje się odmłodzona, poprawia się jej gęstość i elastyczność. Dodatkowo dochodzi do spłycenia blizn, zmarszczek, uszkodzeń posłonecznych, powiększonych porów czy przebarwień. To idealny zabieg dla wszystkich, którzy cenią sobie skuteczność, a jednocześnie możliwość szybkiego zaobserwowania widocznych efektów odmłodzenia.

Efekty peelingu laserowego

Efektywność zabiegu można podzielić na dwa etapy. Bezpośrednio po peelingu, czyli już po kilku dniach, można zauważyć wyrównanie kolorytu skóry, zanik przebarwień. Skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna. W przeciągu 4-5 tygodni można zaobserwować widoczną poprawę gęstości struktury.

Laser powoduje od kilkudziesięciu do kilkuset malutkich uszkodzeń, otoczonych zdrową, niepoddaną działaniu światła, skórą. Dzięki temu dochodzi do bardzo szybkiej regeneracji, stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, zagęszczenia skóry. Urządzenie wytwarza kontrolowane nagrzewanie skóry, co wzmacnia efekty odmłodzenia.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej