Depilacja laserowa: Czy warto wykonać depilację laserową

kobieta w kostiumie kąpielowym

Gładka skóra to marzenie bardzo wielu osób, w szczególności kobiet, które latem chciałyby bez zbędnego skrępowania odsłonić swoje ciało. Niestety tradycyjne metody usuwania owłosienia są czasochłonne i często zawodne. Rozwiązaniem może okazać się depilacja laserowa.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Depilacja laserowa zapewnia bardzo dobre rezultaty estetyczne. Skóra pozostaje gładka, pozbawiona włosków, miękka w dotyku i o wiele delikatniejsza. Dodatkowo jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Podczas urlopu można czuć się swobodnie, nie martwiąc się o usuwanie włosów przed każdym wyjściem na plażę czy basen. Dla kobiet o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze często jest to jedyna skuteczna metoda na depilację, po której nie pojawiają się przykre dolegliwości, takie jak przebarwienia, zaczerwienienia, pozostałe, wrastające podskórnie włoski. Gdy więc zawodzą domowe sposoby, warto udać się do salonu na depilację laserową.

Zalety depilacji laserowej

Główna zaleta depilacji laserowej jest widoczna gołym okiem — to gładka, piękna skóra bez zbędnego owłosienia. Zabiegi laserem są bezpieczne i bezinwazyjne. Efekty utrzymują się nawet przez kilka lat, warunkiem jest jednak powtarzanie zabiegu raz na 1-2 lata.

O efektywności decyduje również właściwe przygotowanie skóry przed zabiegiem oraz prawidłowe dobranie mocy i częstotliwości impulsów do rodzaju skóry i grubości włosa. W zależności od indywidualnych uwarunkowań potrzeba od 4 do 8 sesji, by pozbyć się zbędnego owłosienia.

Po przeprowadzonej depilacji laserowej można cieszyć się piękną, gładką skórą w każdym momencie. Dla większości kobiet zabieg jest bezbolesny, chociaż niektóre pacjentki przyznają, że odczuwają delikatny dyskomfort, który w głównej mierze zależy od miejsca ingerencji lasera. Ale chwilowe poświęcenie warte jest późniejszych, długotrwałych efektów.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej