Dermapen: Najważniejsze efekty po zabiegu dermapenem

kobieta

Zabiegi dermapenem stają się bardzo popularne głównie za sprawą efektów, jakie zauważają u siebie pacjenci po wykonaniu delikatnych mikronakłuć nowoczesnym urządzeniem. Stosowane są przede wszystkim ze względu na rezultaty określane jako odmłodzenie skóry, będące wynikiem jej odżywienia, pobudzenia do naturalnej odnowy, rewitalizacji. Skóra staje się ujędrniona, jej koloryt zostaje odświeżony, dlatego wygląda młodziej i zdrowiej. Dodatkowo dermapen stosowany jest w zabiegach spłycania blizn po trądziku oraz innych urazach. Wiele osób stosuje go w celu redukcji rozstępów lub rozszerzonych porów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno podrażniona, jednak ten dyskomfort szybko mija, pozostawiając efekty, które — dla pacjentów stosujących dermapen — są warte chwilowego poświęcenia.

Najważniejsze efekty po zabiegach dermapenem

Dermapen ma na celu odżywienie skóry, pobudzenie jej do naturalnego działania i odnowy, regenerację oraz zwiększenie gęstości i elastyczności struktury. Do najważniejszych efektów możemy więc zaliczyć:

  • Kompleksową regenerację skóry, która prowadzi do odmłodzenia wyglądu poprzez ujednolicenie struktury i kolorytu, wzrost elastyczności, napięcia i jędrności, pogrubienie struktury, poprawę ukrwienia i odżywienie;
  • Znaczne wygładzenie zmarszczek;
  • Regulacja blizn, m.in. potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych;
  • Zmniejszenie widoczności porów;
  • Redukcja rozstępów poprzez zmniejszenie ich widoczności i ogólną poprawę jakości skóry;
  • Zapobieganie i leczenie łysienia

Dlaczego zabiegi dermapenem są coraz częściej wybierane?

Dermapen jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, dlatego zabiegi nim, w porównaniu do innych znanych dotychczas sposobów, przynoszą znacznie lepsze rezultaty, doceniane przez pacjentów. Do głównych zabiegów dermapenem zaliczamy większą skuteczność oraz bezpieczeństwo. Znacznie krótszy jest czas zabiegu oraz późniejszej rekonwalescencji.

Podczas stosowania dermapenu osoba wykonująca zabieg ma znacznie większą kontrolę nad wszystkimi działaniami, ponieważ głębokość nakłuć jest precyzyjnie dobrana do grubości skóry oraz okolic problemu. Oprócz tego podczas jednego zabiegu można wykonać iniekcję na różnych głębokościach. Warto dodać, że ból i dyskomfort są przy tym zmniejszone do minimum. Podczas zabiegu pacjent może mieć pewność całkowitej sterylności, ponieważ igły są jednorazowe i nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.

Co ważne, zabiegi dermapenem są wszechstronne, ponieważ mogą być wykonywane zarówno na twarzy, jak i szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Stosowane są nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice ust i oczy.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej