Laserowe usuwanie blizn: Redukcja blizn potrądzikowych

laser

Laseroterapia jest obecnie powszechnie stosowana w leczeniu niedoskonałości skóry. Niewątpliwie należy do jednej z najskuteczniejszych metod. Umożliwia terapię zmian trądzikowych oraz redukcję blizn, jakie pozostają po trądziku. Coraz więcej osób z tym problemem, u których zawiodły tradycyjne metody, ucieka się właśnie do zabiegów laserem.

Udowodniono, iż laser skutecznie leczy zmiany następujące w skórze pod wpływem trądziku pospolitego. Jest to problem, z którym boryka się bardzo wiele osób. Współcześnie trądzik pojawia się już nie tylko u osób w okresie dojrzewania, ale również u dorosłych. Wpływa on niekiedy bardzo drastycznie na wygląd skóry, stając się dla niektórych nawet wstydliwą dolegliwością. Dla niektórych osób laser może być jedynym sposobem na uzyskanie gładkiej, jednolitej skóry, co wpływa niewątpliwie na ogólne samopoczucie oraz pewność siebie.

Obecnie medycyna estetyczna znacznie ewoluowała pod względem metod zapobiegania i leczenia blizn potrądzikowych. Istnieje szereg skutecznych sposobów, pozwalających na eliminację trądziku oraz późniejszych pozostałości po nich w postaci nieestetycznych blizn.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych współcześnie. Zaobserwowano pozytywny wpływ na cerę już po pierwszym zabiegu. W celu całkowitego zakończenia terapii zalecane jest wykonanie kilku zabiegów. Do eliminacji blizn potrądzikowych oraz innych widocznych uszkodzeń skóry najczęściej stosuje się minimum trzy sesje laserem. W ten sposób skóra zostaje kompleksowo wygładzona, a z jej powierzchni zostaje usunięty obumarły naskórek.

Promień lasera ma na celu spalić martwe komórki skóry, pozostawiając miejsce dla nowych komórek. Efektem tego procesu jest gładka, nieskazitelna cera. Zadaniem lasera jest redukcja nierówności cery oraz zmian ropnych, które występują w głębszych warstwach skóry. Terapia laserem jest zalecana w przypadku osób, które mają problemy z trądzikiem już we wczesnej fazie.

 

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej