Usuwanie zmarszczek: Nowoczesne sposoby na zmarszczki

usuwanie zmarszczek

Proces starzenia to jeden z najbardziej naturalnych stanów w życiu człowieka. Nie można go zatrzymać. Nasze ciało się zmienia, co każdy musi zaakceptować, dostrzegając piękno w sobie na każdym etapie życia. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy wykorzystywać nowoczesnych sposobów na spowolnienie procesu starzenia, odmłodzenie skóry, a tym samym zachowanie witalności i pięknego, zdrowego wyglądu przez jak najdłuższy czas.

Współcześnie mamy bardzo wiele różnorodnych sposobów na skuteczne usuwanie zmarszczek. Gdy kosmetyki zawodzą, a inne metody przynoszą niezbyt dobre efekty, warto zwrócić uwagę na zabiegi laserowe.

Usuwanie zmarszczek laserem

Usuwanie zmarszczek laserem możliwe jest w przypadku drobnych lub rozległych załamań na skórze, które powstają pod wpływem osłabienia jej struktury. To zupełnie naturalne oznaki starzenia, które jednak większość z nas stara się nieco spowolnić. Za proces ten odpowiedzialny jest zmniejszający się poziom kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które występują naturalnie w komórkach tkanki skórnej. Z czasem uporządkowana struktura skóry zostaje zachwiana, prowadząc do utraty naturalnej gęstości i objętości.

Twarz „udekorowana” zmarszczkami może dodawać uroku i charakteru! Niestety w przypadku bardzo wielu osób jest powodem do dużych kompleksów i dyskomfortu. Zamiast czuć się źle we własnej skórze, lepiej skorzystać ze skutecznych zabiegów laserowych, które pomogą nieco zminimalizować problem zmarszczek, występujących na czole, w kącikach oczu (tzw. kurze łapki), na linii nos-usta.

U młodszych kobiet zmarszczki mogą początkowo ujawniać się tylko w wybranych obszarach, np. w kącikach oczu. Z biegiem czasu zwykle cała twarz jest pokryta siateczką drobnych wgłębień. Laser wpływa na całą strukturę skóry, dlatego z jednej strony wygładza powstałe już zmarszczki, z drugiej pobudza skórę do naturalnej odbudowy, przyczyniając się do opóźnienia wystąpienia kolejnych zmarszczek.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej