Technologia
technologia

Laser Vectus

Technologia stworzona z myślą o Tobie

Palomar Medical Technologies, firma ze Stanów Zjednoczonych, przed 15 laty wyprodukowała laser diodowy LightSheer. Skuteczność działania została potwierdzona certyfikatem FDA. Laser LightSheer przez wiele lat był uważany za najlepsze urządzenie w zakresie laserowej depilacji trwałej.

Naukowcy długo pracowali nad udoskonaleniem technologii tego lasera. Tak powstał laser VECTUS – nowoczesny system pozwalający na połączenie bezpieczeństwa i efektywności zabiegów.

Depilacja laserowa z Vectus

VECTUS jest stosowany w zabiegach depilacji laserowej. Przy jego zastosowaniu jest możliwe wykonywanie depilacji różnych części ciała, np. depilacji nóg czy depilacji bikini.

W SofiBeauty, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego lasera Palomar Vectus, depilacja odbywa się:

  • BEZBOLEŚNIE – Dzięki technologii Advanced Contact Cooling podczas zabiegu depilacji laserowej nie poczujesz dyskomfortu. Skóra jest schładzana przed, w trakcie i po emisji światła.
  • BEZPIECZNIE – Czytnik poziomu melaniny Skintel indywidualnie dobiera parametry do typu skóry, zapobiegając ryzyku oparzeń.
  • SKUTECZNIE – Indywidualny dobór energii czytnikiem Skintel pozwala na zastosowanie wyższych i ciągle bezpiecznych parametrów.

Dodatkowo długość wiązki lasera 810 nm pozwala na bardzo skuteczne wykonanie zabiegu. Laser VECTUS emituje wiązkę promieni, która pochłaniana jest przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki.

Na skuteczność zabiegu wpływa również opatentowana technologia Photon Recycling, tzw. System luster. Polega to na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom powraca, co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest w stu procentach radykalnie, zwiększając efektywność procedury.

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej