logo footer sb kopia2 - Vi peel
Godziny otwarcia & kontakt

Pn – Pt: 09:00 – 20:00

  /  Vi peel

Vi peel

Vi peel

Najczęściej wybierany peeling wśród gwiazd Hollywood.

ob 87cb63 old bwb logo kopia 150x150 - Vi peel
CZYM JEST VI PEEL?

Vi Peel to linia peelingów stworzonych przez kalifornijską firmę Vitality Institute USA. Nazywany „Miracle Peel”, czyli cudownym peelingiem, powstał w 2006 roku w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Vi Peel to unikalny peeling medyczny, bezbolesny o zadziwiająco skutecznym działaniu. Peeling ten stosujemy w wielu wskazaniach medycznych np. trądzik i estetycznych w tym przebarwienia i drobne zmarszczki. Unikalna mieszanka składników preparatu Vi Peel gwarantuje rewelacyjne wyniki bez wcześniejszego przygotowania skóry i w krótkim czasie. Vi Peel jest bardzo skuteczny w przypadku wszystkich typów skóry, także tych wrażliwych.

PRZEBIEG ZABIEGU

Do zabiegu nie jest wymagane specjale przygotowanie. Na odtłuszczoną skórę aplikujemy preparat vi peel w kilku wartwach. Prepara pozostaje na skórze 4 godziny. Zmywamy go w domu za pomocą specjalnej chusteczki nasączonej kwasami i substancjami aktywnymi. W domu stosujemy otrzymane produkty, które są kontynuacją do zabiegu. W czasie zabiegu odczuwalne jest lekkie pieczenie, które trwa kilka sekund a następnie ustępuje całkowicie.

PRZECIWSKAZANIA
  • ciąża
  • karmienie piersią
  • alergia na składniki
  • stany zapalne
  • opryszczka
  • terapia isotretinoiną w przeciągu ostatnich 3 miesięcy
WSKAZANIA

Stosuje się go do poprawy wyglądu i jakości skóry, do eliminacji przebarwień, piegów i nadmiernej pigmentacji, a także w przypadku skóry ze zmarszczkami. Zalecany w terapii skóry trądzikowej.

EFEKTY

Efekty zabiegu VI PEEL są widoczne już po tygodniu! W ciągu pierwszych 2-3 dni skóra złuszcza się i regeneruje 5-7 dni. Rezultaty zabiegu widać już po jednym peelingu. Po 7 dniach od wykonania zabiegu następuje wyrównanie kolorytu, zniwelowanie przebarwień, redukcja uszkodzeń posłonecznych, wygładzenie skóry, redukcja zmarszczek oraz redukcja trądziku.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po peelingu skóra będzie zaczerwieniona (jakby była dopiero opalona). W dniach pierwszym i drugim występuje uczucie „ściągania”, nie widać jeszcze łuszczenia skóry. Wszelkie obszary ze zmianami pigmentacyjnymi mogą wyglądać na trochę ciemniejsze, co jest prawidłową reakcją. Około dnia trzeciego, skóra pacjenta zaczyna się łuszczyć. Pierwsze oznaki łuszczenia zwykle zaczynają się wokół ust i trwają przez dzień lub dwa.W ciągu sześciu lub siedmiu dni proces jest zakończony.

SKŁADNIKI AKTYWNE

TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretoinowy, witamina C, mieszanka minerałów, wzbogaconych o kwas kojowy i nadtlenek benzoilu.

JAK CZĘSTO WYKONUJEMY ZABIEG?

Peelingi Vi peel mogą być wykonywane raz w miesiącu do osiągnięcia pożądanych rezultatów. U większości pacjentów widoczna poprawa nastąpi już po pierwszym zabiegu. Dla pacjentów borykających się z problemem przebarwień zalecamy serię 2-4 peelingów.

Gotowy żeby zacząć?

ZACZNIJMY!