O nas

Zabiegi laserowe – w SofiBeauty

SofiBeauty stworzone z myślą o Tobie

Laseroterapia jest obecnie prężnie rozwijającą się dziedziną. Przy tak dużej konkurencji rynkowych nowości ważne jest, aby wybór usług był jak najbardziej decyzją świadomą. Nasz zespół z ogromnym zamiłowaniem i odpowiedzialnością podchodzi do tematów związanych z naszą estetyką i pięknem.

SofiBeauty powstało z myślą o osobach ceniących komfort i profesjonalizm oraz chcących skorzystać z zabiegów laserowych na najwyższym poziomie. Stawiamy na ciągły rozwój, systematycznie poszerzamy naszą wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić naszym pacjentom sprawdzone rozwiązania gwarantujące najlepszy efekt i satysfakcję.

Depilacja laserowa

Oferta naszego salonu obejmuje zabiegi depilacji laserowej wybranych części ciała – od depilacji nóg, pach i pleców po depilację bikini. W zabiegach depilacji laserowej korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń, w tym z lasera Vectus.

Laserowe usuwanie blizn, rozstępów, zmarszczek

Obok laserowego usuwania owłosienia świadczymy usługi z zakresu laserowego usuwania blizn, usuwania rozstępów czy usuwania zmarszczek. W tym celu wykorzystujemy wysokiej jakości laser frakcyjny CO2. Uzupełnieniem oferty są zabiegi z zastosowaniem urządzenia Dermapen, niwelujące zmarszczki oraz służące poprawie kolorytu i sprężystości skóry.

 

Kosmetyka medycyna kosmetyczna specjalistka Monika Blecharz

Monika Blecharz

Medycyna estetyczna kosmetyka specjalistka Karolina Kwinta

Karolina Kwinta

kosmetolog

Wyjątkowa oferta dla nowych klientów -50%
na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty

promocje nie łączą się
promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej